triangle dotted-square solid-square circle

Hizmet ve Çözümlerimiz

Yazılım Geliştirme

Finans sektörüne yönelik yazılım geliştirme, bilgisayar programlama, sistem, veri tabanı, network, web sayfası tasarımı, mobil uygulama geliştirmeye yönelik müşterilerimizin taleplerini karşılıyoruz. Kendi bünyemizde özel yazılımların kodlanmasına yönelik hizmetlerimizle sektörün ihtiyaçlarına çözüm üretiyoruz.

ETP

Verimlilik artışı ve teknolojiye yatırım vizyonumuzdan yola çıkarak dijitalleşme çalışmalarımız kapsamında YTÜ Yıldız Teknopark çatısı altında geliştirmekte olduğumuz ETP sistemimizle kullanıcı kolaylığını hedefliyoruz. Şirketlerin dijitalleşme ayağında hizmet kalitesini artıran ETP projesinde önceliğimiz, müşterilerimizin rahatlıkla kullanabileceği kullanıcı dostu bir platform geliştirmektir.

testimonbial

ETP avantajları nelerdir?

ETP ile finans ve hukuk sektöründe var olan eksik ve yetersiz programların yerine yapay zeka destekli, çoklu/büyük dataları kolayca işleyebilen, takip eden ve ilgili departmanların taleplerine kolay ve hızlı şekilde uyarlanabilecek ve diğer kamu kurum ve kuruluşları veya farklı diğer harici programlarla entegre çalışabilecek bir yazılım ortaya çıkacaktır.

,